Загружаю...

Персональный сайт риелтора

Бершацкая Виктория.jpg
  • риелтор - Виктория

  • Давно занимаюсь недвижимостью. С радостью предложу вам лучшие варианты.
  • Имею большой опыт работы в недвижимости. Занимаюсь квартирами, домами, коммерческой недвижимости и участками. Всегда прикладываю максимум усилий для продажи объекта недвижимости и для поиска подходящего варианта клиенту. Люблю свою работу. Звоните профессионалу по любым вопросам с недвижимостью.
SF-2-039-160

Продам 2-комнатную квартиру в новостройке

Местоположение: Киев, Соломенский район, Александровская Слободка, Победы пр-т, д. 55

Карта
2 74/54/24 м² 3/24 114 000 $
Продам 2-комнатную квартиру в новостройке

Продаеться 2 к. квартира в люксовом ЖК «Берестейський» , який складається з 4-х різновисоких секцій. В двох 14-поверхових секціях, ближчих до проспекту розташовані приміщення соціально-побутового призначення. В двох 20, 21- поверхових секціях другого ряду, орієнтованих в протилежний від проспекту бік, розміщені житлові секції.

Запроектовані квартири в житлових секціях №1 та №2 спрямовані вікнами в бік, протилежний пр. Перемоги, що створює умови для шумозахисту усіх житлових приміщень квартир, що розміщені по південному фасаду.На другому поверсі ЖК «Берестейський» розташована рекреаційна зона, пішохідна тераса-еспланада для відпочинку мешканців, на якому розміщені елементи благоустрою та озеленення, майданчики відпочинку.
Інфраструктура житлового комплексу « Берестейський » задовольнить потреби і забезпечить комфортом самого вымогливого мешканця.
До складу внутрішньої інфраструктури входить фітнес- центр, в якому розміщено два басейни розміром 9,8х25м та дитячий 6х6м басейн для оздоровчого плавання, загально-розвиваючих вправ і ігор у воді.
Також до складу фітнес-центру входять: тренажерний зал, два зала аеробіки, салон краси, приміщеннями для релаксації, кабінет лікаря з масажною, зал йоги. У вестибюлі фітнес центру розташовано фітнес-бар, місце де можна відновити сили після активного тренування і провести час в дружній атмосфері.
Квартира зацiкавить Вас не тiльки свое iнфраструктурою, но i дуже приемною цiною.
КомIciю АН платить покупець

Основная информация

Цена:  
- за объект 114 000 $
- за кв. метр ≈1 541 $
Ремонт: без внутренних работ
Класс жилья: бизнес
Число комнат: 2
Число спален: 2
Площадь общая, м²: 74
Площадь жилая, м²: 54.38
Этаж: 3
Этажность: 24
Год постройки: 2016-2020, новострой
Санузлов: 1

Дополнительно

Прочее

Дата обновления информации:
18.10.2021 15:49;